درباره توان سنتر

با ما بیشتر آشنا شوید

گروه ورزشی توان با همکاری برادران کریمی در زمینه تولید و فروش تجهیزات ورزشی مشغول به فعالیت میباشد و در زمینه های مختلف ورزشی  با رویکرد نوآوری و چند منظوره سازی  محصولات مختلفی را تولید و عرضه می نماید.
تولیدی توان در تلاش برای تولید و تهیه مرغوب ترین تجهیزات ورزشی برای ورزشکاران و علاقه مندان رشته ها مختلف ورزشی بوده و خواهد بود. بخشی از محصولات ورزشی توان در سطح مدارس و ارگان های دولتی و غیر دولتی با قیمت تولید عمده عرضه میگردد.

  با توجه به اینکه تولید و ساخت تعدادی از تجهیزات ورزشی در کشور امکان پذیر نبوده و یا توجیه اقتصادی نداشته است ، برنامه  ریزی مدیریت بر آن شد تولید این گونه محصولات نیز در دستور کار قرارگیرد  و خوشبختانه تا حد زیادی هم موفقیت آمیز بوده است.

در سالهای اخیر با توجه به رشد روز افزون استفاده اقشار مختلف از اینترنت و گسترش فرهنگ استفاده از کامپیوترو تجهیزات همراه مانند تلفن های هوشمند در خریدهای روزمره و صرفه جویی در وقت و هزینه های ناشی از خرید حضوری ، تجهیزات ورزشی توان ، راه اندازی و توسعه یک فروشگاه اینترنتی را جهت مشتریان و ورزشکاران محترم شامل فروش  تجهیزات با کیفیت و تخصصی ورزشی و ارائه خدمات ورزشی در دستور کار خود قرار داده و امیدوار است که بتواند در این زمینه بهترین همراه و تامین کننده تجهیزات مورد نیاز شما دوستان و مشتریان وفادار باشد .

امیدواریم بتوانیم نقشی هر چند ناچیز در زمینه پیشرفت ورزشکاران محترم ایفا کنیم و در این راه برای خدمت هرچه بهتر شنوای نظرات ، پیشنهادها و انتقادات شما همراهان خوب هستیم .

صاحب امتیاز: اسماعیل کریمی

نمونه فعالیت های توان سنتر

سبد خرید

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن محصولات که دنبال آن هستید تایپ کنید.