ارسال به سراسر کشور

گروه صنعتی تولیدی تجهیزات ورزشی توان اطمینان خاطر دارد که شما حساسیت خاصی برای نحوه ارسال و شرایط تحویل کالای خود دارید لذا این حساسیت را نیز در روش ارسال خود اعمال کرده است. مجموعه توان بوسیله اتوماسیون چندگاه ارسال، تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را به شما تضمین می کند.
نحوه ارسال کالا به روشهای متنوعی صورت می پذیرد که هزینه بر اساس مقصد،نوع،تعداد و وزن در مواردی رایگان و در مواردی به عهده مشتری میباشد (جزییات نحوه ارسال بسته به نوع محصوص درقسمت تویحات خرید قید شده علاوه بر آن شما میتوانید قبل از خرید اطلاعات کامل از نوع و نحوه ارسال را از مسئولین فروش ما دریافت کنید):
محدوده شهر تهران:
بارگیری به صورت روزانه و تحویل 24 ساعته
ما همواره تلاش می کنیم که شما در کمترین زمان ممکن کالای خود را دریافت کنید. تیم خدمات مشتریان توان، قبل از ارسال کالا جهت هماهنگی و در صورت بروز هرگونه مشکل در زمان ارسال، با شما تماس خواهند گرفت.
ارسال پستی
حجم قابل توجهی از تولیدات توان از طریق پست اکسپرس و پست پیشتاز صورت می پذیرد . زمان تحویل سفارش مشتریان از طریق پست بسته به محدوده جغرافیایی و انتخاب نوع پست متفاوت است.
سفارش‌هایی که در محدوده بافت شهری در شهرهای دارای دفتر نمایندگی پستی قرار دارند، در منزل تحویل داده می‌شوند.
مشتریانی که آدرس‌شان در خارج از بافت شهری شهر مقصد قرار دارد، می‌توانند سفارش خود را از دفتر شعبه مقصد تحویل بگیرند یا برای دریافت سفارش با شرایط توافقی اقدام کنند.
باربری
در صورتیکه سفارش کالا به گونه ای باشد که دارای حجم زیاد و وزن سنگینی باشد تحویل از طریق باربری های مجاز صورت می پذیرد . تحویل سفارش به مشتری بستگی به محدوده جغرافیایی دارد .